Google Analytics: 233708 odsłon.

Regionalna sieć alkoholowa

alkohole regionalne w internecieJaki użytek robią z internetu producenci alkoholi regionalnych?

W internecie można znaleźć najróżniejsze typy stron od producentów dbających o wizerunek w sieci po strony aktualizowane rzadko lub prawie nigdy. Oprócz aktualizacji, istotnym elementem pozostaje strona graficzna internetowego wizerunku firmy.

Do dobrych przykładów, stron w miarę często aktualizowanych, można zaliczyć strony piwne: Ciechana, Lwówka Śląskiego, Ambera, Witnicy, Fortuny. Są to strony, które można polecić, ponieważ potrafią przykuć oko internauty i stanowią świetną reklamę działalności producentów alkoholi regionalnych. Łączą bieżącą informację z ładnymi elementami graficznymi. Z mocniejszych alkoholi do takich stron należą strony producenta miodu pitnego – Apisu, nalewek – Nalewki Staropolskie czy Kozuba i Synowie oraz wódek – Chopin.

Druga strona alkoholowo-regionalnego internetu to strony ciekawe graficznie, ale rzadko aktualizowane jak np. browary – Konstancin, Jabłonowo, Cornelius, raciboski Browar Zamkowy oraz większość browarów restauracyjnych, znakomita większość winnic, miody pitne – Miody, Polskie, Mazurskiej Miody/ Piasecki Vodka oraz producenci najmocniejszych alkoholi jak Dębowa Polska, Vratislavia, Polmos Bielsko Biała czy Nalewki Kresowe. Słabsze wrażenie robią również strony internetowe, gdzie praktycznie nic się nie dzieje a forma graficzna przypomina lata 90-te, czyli browar wschowski Edi, Polmos Warszawa i kilka innych. Najbardziej statyczna strona to browar Koreb (od zawsze w budowie). Na szczęście wizerunek alkoholi regionalnych nie idzie zupełnie w parze z ich jakością, ta ostatnia przeciwnie z roku na rok staje się coraz lepsza i tego się trzymajmy!

Polecam:
Borówkowe Pola

INFORMACJE REGIONALNE

RODZAJE ALKOHOLI -INFORMACJE

projekt strony - MO