Alkohole Regionalne.pl

strona o alkoholach regionalnych, staropolskich, kresowych, domowych.

Alkohole regionalne

Alkohole regionalne – plany na 2019 rok

Producenci alkoholi regionalnych nie próżnują i w związku z tym przedstawiamy plany niektórych z nich na nowy rok:

Akwawit S.A. – wrocławski producent mocnych trunków będzie przede wszystkim promował swoją whisky Jack Strong.

Browar Ciechan – promuje dwa nowe piwa zaprezentowane pod koniec zeszłego roku, czyli Chocolatic Baltic Porter (ciemne, czekoladowe piwo deserowe) i Ciechan Chili Ale (jasne piwo z dodatkiem czarnego pieprzu i papryczek chili). Nie warto zapominać też o Whisky Jakubiak.

Browar Kormoran – szykują różne piwne niespodzianki, w tym nadimperialny porter oraz inne piwa w kategoriach piw specjalnych, klasycznych czy z niskoalkoholowej serii „1 na 100”.

Browar Zamkowy Cieszynbrowar przygotowuje na listopad piwo Wheat Wine, które w zeszłym roku zdobyło laur Grand Championa PSPD (Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych).

Cydr Chyliczki – planują nowe produkty, ale za wcześnie na podanie szczegółów. Spotkamy ich na Enoexpo (Kraków), Festiwalu Polskich Win i Cydrów (Poznań) oraz festiwalach piwnych i konkursach cydrowych.

Cydr Jabłkowy Krzysztof Winnicki – w planach mają cydr wytrawny w małych butelkach, perry lodowe i kolejny cydr lodowy, a spotkamy ich na pewno na targach piwnych.

OSM w Oleśnie – producent Śmietankówki Oleskiej wytwarza już ten lokalny trunek w trzech smakach i planuje wprowadzić swój alkohol do sprzedaży we własnym sklepie internetowym.

Toruńskie Wódki Gatunkowe – trwają prace nad rozbudową oferty internetowej o nowe produkty.

Comments are Closed

Theme by Anders Norén